ArtıBoyut 3D Yazıcı Merzifon’da!

ArtıBoyut, eğitimdeki atılımına devam ediyor. Resmi sloganı “Yerel Dönüşüm, Küresel Erişim” olan Hacettepe Üniversitesi Herkes için Kütüphane projesi, Merzifon’daki Prof. Dr. A. Haluk Özen Bilgi ve Öğrenme Merkezi’nde 23 Aralık 2017 Cumartesi gerçekleşen açılış töreniyle hizmete girdi. Böylece, bir eğitim yuvası daha ArtıBoyut 3D Yazıcıyı tercih edenler arasına katıldı. Okulun bünyesine kattığı 3D Yazıcı modelimiz ArtıBoyut A1 Akıllı 3D Yazıcı, eğitim kurumları ve okullarda yüksek performansı uygun fiyatla sunuyor. Ayrıca A1, sahip olduğu sade ve kullanışlı dokunmatik arayüz, cihaz kalibrasyonu gerektirmeme, yüksek baskı kalitesi, Filament Algılama Sistemi ve geniş filament desteğiyle 3D baskıyı eğlenceye dönüştürüyor.

Herkes için Kütüphane programı ile il, ilçe ve belde belediyelerine ait belirli sayıdaki yerel yönetim kütüphanesinde köklü bir değişim ve gelişimin harekete geçirilerek bölgelerindeki vatandaşlar için birer “cazibe merkezi” haline gelmeleri öngörülmektedir. Ayrıca, projenin vizyonu yerel yönetimlere bağlı kütüphaneleri toplum merkezlerine dönüştürerek, kadınlara, yaşlılara, gençlere, işsizlere, engellilere ve kırsal kesimlerde yaşayanlara; ekonomik gelişme, eğitim, iletişim ve kültür konularında katkıda bulunarak, onların yaşam kalitelerini yükseltmektir. Türkiye’nin 3D yazıcı markası ArtıBoyut, tüketen değil üreten bir nesil yetiştirmek için geliştirdiği projeleri ve sağladığı eğitim programlarıyla, eğitim kurumlarına desteğini devam ettiriyor. Prof. Dr. A. Haluk Özen Bilgi ve Öğrenme Merkezi’nde kullanıma sunulan ArtıBoyut 3D yazıcı sayesinde, öğrenciler genç yaşta yüksek teknolojiyle tanışıyor ve becerilerini geliştiriyor.

ArtıBoyut 3D Yazıcılar hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Herkes için Kütüphane projesine ArtıBoyut’u tercih ettikleri için teşekkür eder, açılış törenine yoğun katılım gösteren değerli Merzifon halkının ArtıBoyut 3D yazıcıyı iyi günlerde kullanmasını dileriz.

ArtıBoyut 3D Yazıcı Merzifon'da! 1
ArtıBoyut 3D Yazıcı Merzifon'da! 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir