Projelerinizi hayata geçirmek için sizlere tasarım hizmeti de veriyoruz. Bilgisayar destekli tasarım (CAD) programları ile daha önce hiç çalışmadıysanız ve projelerinizi bilgisayar ortamında görmek, değişiklikler yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri izlemeniz ve hizmet[at]artiboyut.com ’a atmanız yeterli.

Projenizi Anlatın

Projenizin hangi alanda ve hangi amaçla kullanılacağını (son ürün/prototip, tıp alanında/mühendislik projesi vb.) ve bir sistemin bileşeni mi (hazır olarak aldığınız diğer parçalar ile uyumu, hareketli/birbirine geçen parçaların olması gibi) yoksa bağımsız bir parça mı olup olmadığını anlamamız tasarımı daha sağlıklı ve hızlı yapabilmemiz için çok önemlidir. Bize anlattığınız projeleriniz, gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda üçüncü şahıs veya firmalar ile kesinlikle paylaşılmaz.

3D Tasarım Hizmeti

Kriterleri ve Malzemeyi Belirtin

Tasarımın hassasiyeti, tasarım üretilecek ise malzeme tercihi ve diğer hazır olarak satın aldığınız parçalar ile birlikte çalışması veya montajı gerekiyorsa o parçaların detaylı ölçülerini/kendisini bizlere ulaştırmanız gerekmektedir.

Konsept Tasarımı Onaylayın

Ön ödemeniz ile birlikte ilk tasarım çalışmaları başlar. Tasarımı hayal edebilmeniz için konsept tasarım çalışması yapılır. Bu tasarımın onaylanmasından sonra nihai tasarıma geçilir.

Ödemeyi Yapın

Konsept tasarımının onayından sonra kalan ücret yatırılır. Ücretlendirme yapılacak tasarımın büyüklüğüne, istenilen kriterlerin detayına göre yapılmaktadır.

Tasarımınız Hazır!

Nihai tasarımınız bittiğinde sizlere e-posta yolu ile gönderilir veya ofisimize gelerek harici diskinize kopyalayabilirsiniz. Dilerseniz render ile görselleştirme çalışması da yaparak projelerinizi daha dikkat çekici bir hale getirebiliriz.