3D yazıcınızı istediğiniz yerde kullanın!

İstediğiniz yerde çalışın!

Uzun süren basımlar için yazıcının başında beklemenize gerek yok! ArtıBoyut 3D yazıcıların uzaktan kontrol özelliği sayesinde, ofisinizde bulunmasanız da üretim yapabilmeniz mümkün. Basımı başlatın ve evinizde ya da iş yerinizde çayınızı yudumlarken yazıcınızı kamera yardımıyla uzaktan kontrol edin. Böylece, zamanınızı daha verimli kullanabilir ve işinizde daha esnek olabilirsiniz!

Maketlerinizi gerçeğe en yakın şekilde yazdırın!

Mükemmel sonuç

Mimari maketlerin hazırlanması sırasında zaman zaman küçük ve dik açılı mimari yapılar da gerekmektedir. Bu yapıların üretiminde destek yapısı kullanılması önerilmektedir. ArtıBoyut 3D yazıcılarda bulunan ikinci baskı kafası sayesinde, destek yapılarının sıvıda eriyebilen bir malzeme üretebilmeniz mümkündür. Böylece maketlerinizi, yapılara zarar vermeden gerçeğe en yakın şekilde elde edebilirsiniz.

3D yazıcınızla düşük maaliyetle yüksek verim elde edin!

Düşük maaliyet, yüksek verim

3D yazıcılarda kullanılan hammaddelerin maaliyeti, maketçilikte kullanılan malzemelere göre daha uygundur. Buna ek olarak, maketler 3D yazıcı kullanılarak daha kısa sürede daha az emek harcanarak üretilebilir. Sunum modelleri haricinde vaziyet planları da hazırlanabilmesi ve hazır olarak alınan yaya, trafik ışığı, otomobil gibi maliyetli tefriş malzemelerinin de 3D yazıcılarla üretilebilmesi sizi ek maaliyetlerden kurtarır.

Mimarlıkta ArtıBoyut’a geçinTasarımdan, sunum modelleri ve vaziyet planlarına kadar her aşamada süreden ve maaliyetten tasarruf etmek için 3D yazıcı teknolojisiyle tanışmanın tam zamanı! İster size sunduğumuz akıllı 3D yazıcı sistemlerine sahip olun, isterseniz Modelleme & 3D Baskı Hizmeti verdiğimiz yüzlerce firmaya katılın. Kolay kullanımı, yüksek baskı kalitesi, otomatik kalibrasyon ve uzaktan kontrol gibi benzersiz özellikleriyle siz de ArtıBoyut’a geçin, sektörünüzde her zaman bir adım önde olun…3D Yazıcı Fiyatlarını İncele
Mimarlıkta ArtıBoyut 3D Yazıcı